Головна сторінкаПро насПослугиНовиниFAQКонтакти
НАШІ ПОСЛУГИ

НОВИНИ

Ласкаво просимо!

Белпарад вітає Вас на своїй інтернет-сторінці.

Незалежно від розміру Вашого автопарку, будь це п'ять, п'ятдесят чи п'ятсот автомобілів, хтось повинен ним керувати. Це може бути як адміністративний асистент, який частину свого робочого часу приділяє автопарку, так і професійний менеджер зі штатом у своєму підпорядкуванні.

Якою б не була ця посада, скільки б часу не виділялося на управління автопарком, необхідно вирішувати специфічні завдання, щоб цей підрозділ був ефективною частиною Вашої організації. Як організувати процес придбання нових та продажу старих автомобілів? Реєстрація? Тренінги? Документування? Ризик-менеджмент? Ремонт і обслуговування? Паливо? Перелік цих питань може бути досить довгим.

Саме тут Белпарад прийде Вам на допомогу. Якщо Ваш керуючий транспортом не має достатнього досвіду, наш консультант, що володіє відповідними знаннями, допоможе Вам у формуванні стратегії управління автопарком, спрямованої на задоволення Ваших транспортних потреб найбільш ефективним способом. Навіть, якщо Ви думаєте, що робота транспортного відділу добре налагоджена, свіжий погляд зі сторони може бути вельми корисним для Вашої організації. У Вас може виникнути ситуація, коли який-небудь спецпроект або нова ініціатива будуть вимагати додаткової підтримки, яку наша компанія готова Вам надати.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати відповіді на Ваші запитання.

Нам з Вами по дорозі.